Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
Скрольте нижче

Молодіжний клуб
«Дерех»

«Дерех» - особливе місце для молодого покоління! Це оригінальна тусовка з крутими знайомствами, яка об'єднує, створює цікаве дозвілля і що важливо, шанує традиції єврейської громади.

Active Jewish Teens - це мережа підліткових єврейських клубів України, Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Казахстану і Киргизстану, яке було створено в серпні 2014 року за підтримки JDC і існує на сьогоднішній день в більш ніж в 60 містах СНД. Принципами роботи AJT є: єврейська освіта, волонтерство, підліткове самоврядування та об'єднання єврейської громади.
Головними критеріями участі в AJT є: вік 12-17 років. У містах AJT, яких у нас налічується сьогодні більш ніж 60. Кожен підліток може прийти на програми підліткового клубу, створити свій унікальний проект або отримати свою роль
в розвитку клубу.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ
І СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ
КРУТОГО ТОВАРИСТВА

Проекти молодіжного клубу "Дерех"

"Dark project"

Проект заснований на базі досліджень одного доктора психологічних наук і його сутність полягає в тому, що мадрихи з ханіхами проводять бесіди на різні задані теми, перебуваючи в темряві, що допомагає людині розкріпачитися і відчувати себе комфортно.

"Мафія"

Досить поширений проект, який користується популярністю у відвідувачів молодіжних клубів в цілому. Але наша «Мафія» відрізняється від інших різноманітнішими та більш грамотними правилами, а також великою кількістю єврейських персонажів.

"Школа Мадрихів"

Постійно діючий проект для учасників, які хочуть знайти всі необхідні знання і навички, щоб вивчитися і отримати статус «мадрих» - вожатий. А також мати можливість працювати у літніх денних дитячих таборах.

"Кіноніч"

Один з найпопулярніших наших проектів, на якому у хлопців є можливість всім разом провести вечір за переглядом хорошого кіно, а також залишитися на ніч, якщо є бажання, для нічного перегляду улюблених фільмів.

"Mind games"

Проект-вікторина на єврейську тематику, де учасники діляться на команди і змагаються один з одним в області знань про єврейські традиції та культуру.

"Шаббат"

Щоп'ятниці двері молодіжного клубу відкриті для всіх бажаючих культурно провести вечір п'ятниці і зустріти суботу, дотримуючись усіх єврейських традицій!

"Шаббатон"

Виїзні семінари, приурочені до свят єврейського календаря або відкриття сезону. Проводяться з метою зміцнення і згуртування, як команди мадрихів, так і активного складу учасників.

"Кулінарний МК"

Цей проект ми проводимо раз на місяць. Сутність його в приготуванні улюблених страв єврейської, одеської та ізраїльської кухні.

"About..."

Проект нашого координатора Ajt (Active Jewish Teens), на якому хлопці розглядають і обговорюють різні теми і тенденції, які знаходяться в топі серед підлітків на сьогоднішній день.

"Золоті руки"

Цей проект був запущений випускником лідерської програми «Мецуда» та проводиться на базі БФ «Хесед Шаарей Ціон» на основі проекту «Школа ремонту».
Учасникам надається можливість розширити свої знання в галузі ремонту і навчитися стежити за справністю предметів побуту.

"Hand made"

У цьому випадку назва проекту говорить сама за себе. Якщо ти справжній фанат рукоділля і любиш втілювати свої думки та фантазії в мистецтво, то цей проект точно не залишить тебе байдужим!

"Планета ігор"

Розважальний проект для любителів настільних ігор або іксбокса. Один з найпопулярніших проектів нашого клубу. Відомий безліччю безпосередньо єврейських настільних ігор.

"School of memes"

Проект, на якому хлопці вивчають сенс та походження мемів, а також практикуються у створенні своїх власних. Хочемо сказати, що виходить досить непогано і проект користується великою популярністю.

"Мобільна бібліотека"

Представники нашого молодіжного клубу відправляються 2 рази на місяць в різні «теплі будинки» для літніх людей, щоб провести зі старшим поколінням заняття, присвячене раніше обраному єврейському письменнику і його творчості, а також обмінятися новинами і подіями нашого єврейського життя.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ

Молодіжний клуб – це можливість весело проводити час з ровесниками, пам’ятати своє коріння, вчитися, дізнаватися багато цікавого і завжди бути в тренді.

Вікові категорії:
Клуб AJT: від 12 до 17 років
Молодіжний клуб «Дерех»: від 18 до 21 року

Що цікавого Вас чекає в клубі?

Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua