Визит 1 Визит 2
 • Хочу гостьовий візит
 • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на

Єврейські програми

Скрольте нижче

«Бейт Гранд» — другий будинок вашої родини і ми з радістю чекаємо у гості всіх, хто хоче долучитися до культури великого єврейського народу, добре провести час і відпочити!
Тут ви і ваші діти можете проявити себе й знайти справу до душі в творчих, інтелектуальних, розважальних секціях: від дитячого табору до клубу «Що? Де? Коли?»

ПРИЄДНУЙСЯ
ДО НЕЗАБУТНІХ
ПОДІЙ

Вже сьогодні ви можете стати частиною цікавих і унікальних єврейських проектів, для цього залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Детская летняя площадка

Времяпровождение ребенка должно быть не только веселым, но и безопасным, а также познавательным и ярким ! ЕКЦ «Beit Grand» создает уникальные тематические каникулы. Мы всегда в тренде и следим за популярными новинками, которые нравятся детям и их родителям. Поэтому, каждый год воплощаем мечты ребят в новых тематических программах.

Наш центр готує для кожної нової зміни багато цікавого:

 • кваліфіковані викладачі і вожаті, які стануть друзями і наставниками для хлопців
 • Інтелектуальні та мовні заняття
 • спортивні ігри та конкурси
 • нові знайомства і друзі
 • участь в театральних постановках
 • прогулянки на свіжому повітрі, екскурсії
 • заняття в творчій майстерні
Авторський проект "Діалоги на Ніжинській"

Унікальний авторський проект журналіста Фелікса Кохріхта, де зустрічаються цікаві люди з різних сфер культури і науки, щоб поспілкуватися в дружній атмосфері, обговорити важливі та актуальні теми в місті, згадати і розповісти про єврейські традиції, шанувати пам'ять про важливі події. Ви можете відвідати зустрічі, або подивитися програму в будь-який час, з різних країн світу, так як випуски записуються і знаходяться у вільному доступі.

  Танцювальний колектив "Блукаючі зірки"

  Танцювальні шоу колективу нікого не залишають байдужими, а яскраві постановки, завжди надихають глядачів. Колектив є постійно діючим і представляє себе на концертах й заходах в стінах центру, а також бере участь в міських та міжнародних змаганнях, де успішно отримує нагороди.

   Мідраш кафе / Шаббат / Каліграфія

   Затишна атмосфера, цікаві бесіди, виїзди на природу, обговорення єврейських текстів - це особливість «Мідраш кафе». Тут ви зможете обговорити роз'яснення віршів Тори, дане мудрецями, тлумачення їх в світлі різних аспектів нашого життя, знайти цікавих співрозмовників і друзів.

    Інтелектуальний клуб «Що?Де?Коли?»

    Знаменита інтелектуальна гра для любителів поміркувати і показати свої знання. Дитячі та дорослі ігри, питання з області єврейської культури, масштабні турніри на свята, призові місця та подарунки. Приєднуйтесь до команди знавців, Вгадайте, що ж в чорному ящику, та забирайте свій кубок!

     Сімейні неділі

     Особлива, по-справжньому «домашня» програма, спрямована на зміцнення відносин між батьками і дітьми. Ваше дозвілля буде цікавим, поліпшить взаєморозуміння з близькими і настрій, адже для всіх членів сім'ї нашої єврейської громади ми здійснюємо різні типи «Сімейних неділь», від спортивних до інтелектуальних. Вас чекають цікаві заходи в центрі, виїзди на природу та до інших міст на великі свята єврейського календаря.

      Курси з івриту

      Іврит - сучасна мова комунікації з давньою історією. Ви зможете оволодіти ним всього за 6 місяців, вивчаючи його в нашому клубному форматі. Наша методика не заучувати мову, а розуміти її, сприяє практикувати і розвивати нові знання в швидкі терміни.

       Вокальний колектив "Кохавім"

       Музика - це більше, ніж хобі та захоплення. Це стиль життя, нові знайомства, виступи та позитив! Вокальний колектив діє постійно і представляє себе на всіх концертах і святах ЄКЦ «Beit Grand», а також на заходах міського та міжнародного масштабу, займаючи призові місця.

        Єврейські династії

        Це комплекс різних програм для старшого покоління, культурні заходи, випуск періодичної друкованої продукції (Альманах).
        У чому суть Єврейських династій? Обирається одна знакова єврейська особистість або сім'я, яка внесла значний вклад в життя нашого міста або єврейської громади, і цьому присвячується культурна програма з запрошеними музикантами та вокалістами.

         ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
         ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
         ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
         ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
         ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
         ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
         ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
         ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
         ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ

         Єврейські програми – цікаві і захоплюючі заходи з різних аспектів життя. У нашому центрі ви зможете стати частиною культурних і освітніх проектів, поповнювати свої знання, поєднуючи це з приємним відпочинком. Вікові категорії: від 6+

         Що цікавого вас чекає?

         Beit Grand
         м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
         +38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua