Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на

Лига Еврейского Волонтёрства

Скрольте нижче

ЛЄВ - особливе і важливе місце, де ми разом здатні змінити чиєсь життя на краще. Тут у кожного є можливість допомогти тим, хто цього дуже потребує.
Приєднуйтесь до нас, разом робити добро і цей світ краще - для цього залишіть свої контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
ДО СВІТУ
ВОЛОНТЕРСТВА
ENGLISH SPEAKING CLUB

Сучасний і важливий проект, який дає можливість дітям з групи ризику та їх батькам зламати бар'єр і оволодіти популярною мовою і новими можливостями!

Заняття з волонтерами дозволяють розвивати пам'ять, робота в групі та вивчення іноземної мови сприяє підвищеній концентрації уваги, а також комунікації та пошуку нових друзів.

Наші волонтери як ніхто інший знають, що нові інтереси сприяють гарному настрою у підопічних. А заняття допомагають дітям зрозуміти важливість і можливості, які відкриються для них.

Знання англійської мови в сучасному суспільстві - це важливий елемент соціалізації. Для наших маленьких друзів - це відкриття нових багатств і фарб у світі.

HAPPY LIFE

Робота волонтера зовсім не на один день і не разова. Це постійна турбота і підтримка людей, які цього дуже потребують. Іноді, щоб допомогти, потрібно всього лише проявити увагу і час.

Проект Happy life забезпечує людям з обмеженими можливостями доступ до соціальних і культурних заходів, які проходять поза їхніми будинками.

Наші волонтери готують заняття та гуртки, які збігаються з інтересами підопічних. Кожен може реалізувати себе за допомогою різних майстерень, в іграх і спілкуванні з новими друзями.

ДЕТСКИЙ ДНЕВНОЙ ДОСУГ

Літо - це час справжніх пригод і радості для кожної дитини. Коли для батьків це час роботи, команда волонтерів ЛЄВ щоліта готує для наших маленьких друзів цікаві та захоплюючі канікули!

Место для дошкольников и младших школьников с ЛЕВ - это игры и обучение, в условиях безопасности и благоприятной окружающей среды, здесь ребята могут почуствовать себя взрослее и самостоятельней, чем дома. Большое внимание мы уделяем выбору занятий для детей:

- заняття іноземними мовами
- спортивні заняття
- екскурсії
- ігри та театральні вистави

Программа отдыха разработана так, чтобы ребенок был всегда чем-то занят и увлечен, в этом случае, детям скучно не бывает.

ХТОСЬ ПОРУЧ

Фахівці всього світу стверджують, що за волонтерськими рухами - майбутнє. Волонтерство дозволяє робити унікальні і важливі вчинки.

Кожному з нас потрібна увага, турбота і спілкування, важливо відчувати, що хтось поруч і при необхідності протягне руку допомоги.

В рамках цієї програми, дітям з групи ризику та дітям з особливими потребами допомагають соціально адаптуватися. Волонтери здійснюють допомогу в репетиторстві, підготовці до школи, забезпечують вільний час для батьків і дружнє спілкування для хлопців.

ДО ТЕБЕ

Є безліч точок на планеті, де потрібна наша допомога. Ми вирішили почати з найближчих дитячих будинків та інтернатів. Наша головна місія - спілкування, підтримка і увага.

Пам'ятайте, волонтери - це звичайні люди, серед нас є юристи, вчителі, менеджери та студенти. Всіх об'єднує одна мета - робити все можливе, щоб змінити життя дітей на краще.

Ви можете стати одним з тих, кого вдячні діти малюють як супергероїв у своїх листівках. Проект спрямований на поїздки і спілкування з дітьми, організації та проведення свят і концертів, різних майстер-класів і частувань.

ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВА ТЕРАПІЯ

Програма спрямована на роботу з людьми золотого віку та підопічними БФ «Хесед Шаарей Ціон».

Мета проекту зробити проведення часу учасників рухливим і в той же час безпечним.

Для цієї мети ідеально підходять заняття танцювально-рухової терапії. Це комплекс фізичних вправ, який сприяє бадьорості, зміцненню і оздоровленню всього організму.

FEEL LIFE

Програма створена для літніх людей з громади та підопічних БФ «Хесед Шаарей Ціон» зі стійким віковим зниженням когнітивних функцій при деменції.

Для того щоб допомогти, волонтери розробляють спеціальні заняття, які спрямовані на розвиток когнітивних функцій мозку, а саме пам'ять, увага, інтелект. Для цього ми вчимо і розповідаємо вірші, розгадуємо кросворди і загадки, малюємо, спілкуємося. Наші майстер-класи спрямовані спеціально на розвиток дрібної моторики, пам'яті, а також допомагають розслабитися і уникнути стресових емоцій.

ЗБЕРЕЖИ ІСТОРІЮ

Пам'ять про наших предків і турбота про старі місця поховань повинна завжди бути присутньою в житті молодого покоління. Ми виконуємо свій обов'язок і стежимо за тим, щоб десакралізації і осквернення не відбувалося. Але якщо нам стає відомо про такі місця, ми направляємо всі сили на відновлення і облагороджування території поховань і кладовищ, що збереглися з часів Голокосту.

Волонтери проводять зустрічі з колишніми в'язнями гетто, підопічними Хеседа м. Одеси та Одеської області, влаштовують знайомство з молодим поколінням з метою донести, що нашу спадщину потрібно зберігати і охороняти.

ШКОЛА ВОЛОНТЕРІВ

Унікальний проект, який може змінити не тільки ваше життя, а й життя тих, кому потрібна допомога.

Регулярні зустрічі, тренінги та семінари з професіоналами допоможуть навчити, підвищити кваліфікацію та обмінятися корисними навичками.

Найбільш цілеспрямовані отримують можливість оформити свої ідеї та сформулювати власні проекти для подальшої реалізації та допомоги підопічним.

SPECIAL NEEDS FOR SPECIAL NEEDS

Проект був створений для підлітків з особливими потребами, які потребують домашньої освіти. Серед них хлопці, які володіють безліччю талантів і потрібно тільки допомогти їм у реалізації і знайти необхідні ресурси для розвитку.

На жаль, не у всіх є ці можливості, але у ЛЄВ є багато друзів, і спільними силами ми зможемо забезпечити необхідною технікою тих, кому це необхідно.

Для того, щоб надати можливість реалізації проекту «SPECIAL NEEDS FOR SPECIAL NEEDS» були необхідні комп'ютери. І першим кроком на шляху вирішення цього питання став пошук спонсорів. Знайшовся один незалежний бізнесмен, який з радістю і від щирого серця відгукнувся на наш запит. У короткий термін нам були надані комп'ютери, які волонтери ЛЄВ розвезли нашим друзям з особливими потребами, щоб вони могли отримати шанс почати навчатися сучасним і корисним навичкам.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ

Ліга Єврейського Волонтерства – це можливість допомагати дітям групи ризику, людям золотого віку та з інвалідністю, незаможним та багатодітним сім'ям.
Вікові категорії: кожен бажаючий може стати частиною команди волонтерів

Чим займається ЛЄВ?

Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua