Затребуваність роботів постійно зростає. Вони застосовуються у транспортних перевезеннях та логістиці, побуті, медичній та інших сферах людської діяльності. Підростаюче покоління виявляє неабиякий інтерес до робіт і всього, що з ними пов'язано.

Наш культурний центр пропонує курси робототехніки для дітей 4–7 років. Вони проводяться у форматі спеціальних занять. На них дівчатка та хлопчики опановують сучасну технічну термінологію, вивчають закони механіки за допомогою продуманого комплексу цифрових та освітніх інструментів.

Для чого потрібна робототехніка для дітей?

Заняття розвивають логіку та творче мислення, вчать швидко орієнтуватися у важких ситуаціях, збирати з окремих деталей складні механізми та моделі. На курсах діти:

Робототехніка в Одесі для дітей – це розумне інвестування в майбутнє. Знання, отримані на заняттях, повністю окупляться згодом високооплачуваною та затребуваною роботою.

Чому варто пройти курси робототехніки у центрі Beit Grand?

Наші викладачі мають великий досвід роботи з дітьми. Вони не дають учням складних контрольних, не змушують їх зубрити нудні правила та закони. Заняття завжди відбуваються в ігровій невимушеній атмосфері, форматі діалогів, практичних експериментів.

Ми дотримуємось принципу лояльної цінової політики. Курси робототехніки пропонуються за адекватною вартістю. Заняття відбуваються у вихідні дні, коли діти вільні від школи. Звертайтеся до Єврейського культурного центру Beit Grand, якщо хочете, щоб ваша дитина знайшла практичні та теоретичні навички конструювання та програмування роботів.

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
banner

РОБОТОТЕХНІКА

Скрольте нижче

Робототехніка — програмування та конструювання моделей для дітей!
Вже сьогодні Ваша дитина може відвідати заняття з робототехніки, для цього залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Мамо, я хочу створити свого робота!
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
Розвиток логіки

Уміння творчо, логічно мислити, швидко знаходити правильні рішення в складних ситуаціях, послідовно з'єднувати конструктивні деталі і слідувати інструкції.

Командна робота

Здатність працювати в команді, ефективно взаємодіяти один з одним для досягнення поставленої мети і отримання відмінного кінцевого результату.

Гарантія доступної ціни

Приємні ціни, які не повинні позначитися на вашому сімейному бюджеті.

Розвиток знань в області механіки

Розуміння принципу роботи шестерень, датчиків руху, інших механічних деталей, вузлів.

Кар'єра

Розвиток інженерного мислення, необхідного для проектування функціональних машин, програмування роботів

Розвиток дрібної моторики

Знайомство і приємно проведений час в компанії однодумців

РОБОТОТЕХНІКА – комплекс занять, які включають в себе набір освітніх і цифрових інструментів, діти вивчають закони механіки і опановують технічну термінологію! Вікові категорії: 4-7 років

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАНЯТТЯ?

Заняття в студії робототехніки дають дитині знання, необхідні в майбутньому: проектний підхід, навички комунікації, володіння інженерними та математичними законами.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
С ВАМИ РАБОТАЮТ ЛУЧШИЕ
ВИКЛАДАЧ
Георгій Буяклу
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Розклад
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua