Для всіх, хто любить гумор та веселощі, хто вміє тонко жартувати та оригінально парирувати питання суперників, відкрито нашу школу сміху в Одесі. Бажаєте щоб ваша дитина була учасником клубу веселих та винахідливих, брав участь у змаганнях та виступах ліги? Тоді приходьте до нас!

ЄКЦ «Beit Grand» пропонує всім дітям та дорослим відвідати Школу Сміху КВК в Одесі та долучитися до легкого світу гумору.

А що за лаштунками?

Кожен із нас хоча б раз бачив по телевізору передачу “Клуб веселих та кмітливих”. Цінителі гумору напевно не раз відвідували виступи команд КВК у різних культурних центрах. Можливо, навіть були присутні на одній із наших сезонних ігор.

Чи знаєте ви про те, що відбувається за лаштунками? Усі учасники КВК, кожна команда — ті, хто виступає на сцені і ті, хто займається організацією, перед цим довго й наполегливо працюють, розробляючи сценарій і складаючи відповіді на найпідступніші питання суддів та противників.

Мистецтво гумору потребує ретельної підготовки, тривалої та кропіткої роботи над собою. Тому, якщо у вас є своя команда і вам потрібен грамотний наставник, знайти його можна в Школі сміху ЄКЦ Beit Grand.

Що таке Школа сміху

Зібрати команду однодумців, які люблять і вміють жартувати – це перший крок, який має зробити кожен, хто бажає потрапити до ліги КВК. Якщо у вас вже є відповідна група, то наступний крок — це подання заявки до нашої школи та вибір грамотного наставника, який допоможе у розвитку команди.

Школа сміху в Одесі це:

Випускники Школи сміху регулярно беруть участь у різних спецпроектах, які проходять як у рамках нашого центру, так і поза його межами.

Навіщо команді наставник

На сцені найголовніше — це впевненість у собі. Так буває, що недосвідчені учасники можуть загубитися перед глядачами чи пильним поглядом журі. Допомогти впоратися із хвилюванням може досвідчений наставник і, зрозуміло, досвід.

Наші наставники — це призери та чемпіони різних гумористичних проектів та змагань. Це любителі кумедних історій, запальних стендапів та тонкого гумору.

Допомога наставників важко переоцінити. Під менторством досвідчених коміків кожен підростаючий гуморист навчиться спритно жартувати, почуватися розкуто на сцені і звичайно парирувати найнесподіваніші питання.

Що від вас вимагається: насамперед бажання вчитися, розвиватися та підкорювати серця глядачів, зриваючи море сміху та оплесків. Звичайно обов'язкова любов до гумору та вміння швидко приймати рішення.

Для всіх любителів тонкого інтелектуального гумору, школа сміху в ЄКЦ «Beit Grand» в Одесі відкриває свої двері та чекає на кожного, хто, як і ми, любить сміх та відмінний настрій.

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
Скрольте нижче
ДОЛУЧАЙТЕСЯ
І СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ
КРУТОГО ТОВАРИСТВА

Школа сміху – найгомінкіший та найцікавіший проект, про який знає вся молодь Одеси й не тільки! Кількість жартів, сміху та позитиву генерують уже не один рік різні команди з різних університетів країни.
Ви маєте змогу пожартувати на сцені ЄКЦ «Beit Grand» у складі власної команди або посміятися в нашій залі як глядач, вибір за вами! Долучайтеся до нас – для цього залиште контактні дані у формі зворотного зв’зку, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

Гостьовий візит
ШКОЛА СМІХУ – МОЖЛИВІСТЬ ПРОЯВИТИ СЕБЕ ДОСВІДЧЕНИМ КОМАНДАМ І ЗАЯВИТИ ПРО СЕБЕ НОВАЧКАМ. ДОСТОЙНІ ЗМОЖУТЬ ПОЗМАГАТИСЯ В ІГРАХ І ДІЙТИ ДО ФІНАЛУ СЕЗОНУ!

Школа сміху – це можливість вивірити свої навички в акторській майстерності, гуморі та мистецтві промовця на сцені, а також шанс домогтися успіху в гумористичних іграх країни!
Вікова категорія: 18+

ЩО ЦІКАВОГО ДЛЯ КОМАНД У ШКОЛІ СМІХУ?

ВОНИ ТУТ ГОЛОВНІ

Ганна Басова — керівниця проекту ШКОЛА СМІХУ.
У Ганни найважливіша функція у проекті.
Вона відповідальна за те, щоб захід взагалі відбувся.

СЕРГІЙ «КОЛОБ» СЛЮСАРЕНКО — головний редактор і креативний продюсер ліги.
Відповідальний за те, щоб вам було смішно від початку й до кінця гри.
Навчає людей з нічого робити жарти, номери й навіть команди.

Влад Булат – редактор і подеколи ведучий ліги. Позитивне альтер-еґо Сергія Колоба. Подейкують, що логотип Школи сміху малювали саме з посмішки Булата.

ОЛЕКСІЙ АБДАЛ — найкращий ведучий у світі. У нього на святі сміються бабусі, діти й навіть військовики. Сам себе називає другим Іваном Ургантом и третім Павлом Волею.

А СУДДІ ХТО?
Ксенія Логінова

Участница Ліги Сміху на каналі «1+1» у складі команди «Де Ришельє», журналістка телеканалу «Здоров’я», любителька екстремального відпочинку та повітряних кульок

– За якими критеріями добиратимеш команди?
– Звитяга, честь, звага!
– Що можешь дати своїм командам як наставник?
– Можу дати автограф.

Юлія Верба

Журналістка, колумністка, письменниця й матір Лігасмішника.

– За якими критеріями добиратимеш команди?
– Слабоумність і звага!
– Що можешь дати своїм командам як наставник?
– Якісну манію величі та легкий нервовий зрив!

Євген Воронецький

Участник численних гумористичних проектів на телеканалі «ТНТ», ведущий на «Comedy Radio», організатор свят.

– За якими критеріями добиратимеш команди?
– Зростання!
– Що можешь дати своїм командам як наставник?
– Зростання!

Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua