Акробатика та гімнастика для дітей допомагають дитині всебічно розвинутися, отримати технічну висококласну підготовку для освоєння надалі будь-якої спортивної дисципліни. Вона вчить підлітків цікавим елементам і допомагає їм набути чудової фізичної форми. У Beit Grand працюють групи гімнастики для дітей 8–12, 6–10, 4–7 та 3–6 років. Пропонуємо відвідати гостьовий урок у нашому центрі, щоб ваша дитина зацікавилася у корисних та цікавих спортивних заняттях.

Секція гімнастики для дітей – фізичний та емоційний розвиток

Наші тренери прищеплюють дітям здорові цінності, допомагають їм вести спортивний спосіб життя. У майбутньому це убезпечує підлітків від появи шкідливих звичок. Акробатика для дітей сприяє:

Секція акробатики вчить дітей бути впевненими у своїх силах, не боятися перепон, досягати поставленої мети. Тренування роблять малюків стресостійкими, працелюбними, сприяють гармонійному розвитку підростаючого організму.

Гімнастика та акробатика для дітей – чому варто звернутися до нас?

Єврейський культурний центр Beit Grand реалізує найефективніші програми тренувань. Діти з величезним задоволенням відвідують наші заняття тому, що у нас на них чекають:

Секція гімнастики для дітей Beit Grand чекає на вас. Ми допоможемо вашому малюку бути з самого раннього віку у чудовій формі та чудовому самопочутті!

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
banner

ГІМНАСТИКА І АКРОБАТИКА

Скрольте нижче

Вже сьогодні ви можете записати свою дитину в студію, яка подарує їй нові можливості і розкриє таланти, для цього залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

МАМО,
Я ХОЧУ БУТИ
гімнасткою!
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ

Заняття забезпечують якісний
фізичний розвиток дитини
Гнучкість, витривалість, сила волі, працьовитість

Професіоналізм викладача

Кваліфіковані та успішні викладачі

Комфортні умови, обладнані аудиторії

Ефективні методи роботи з кожним клієнтом.

Гарантія доступної ціни

Приємні ціни, які не повинні позначитися на вашому сімейному бюджеті.

Індивідуальний підхід

Робота над помилками, розвиток здібностей дитини

Спілкування

Заняття в дружному колективі сприяють досягненню хороших результатів

Техніка навчання

Базові акробатичні елементи, хореографія і розтяжка

ГІМНАСТИКА І АКРОБАТИКА - студія, в якій займатися можуть навіть найменші гімнасти від 3 років. Вікові категорії: 3-6 років, 4-7 років, 6-10 років, 8-12 років

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАНЯТТЯ?

Наша студія допоможе вашому малюкові з раннього віку мати хороше самопочуття та бути у прекрасній фізичній формі, спорт з ранніх років стане альтернативою гаджетам і відеоіграм.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
С ВАМИ РАБОТАЮТ ЛУЧШИЕ
ВИКЛАДАЧ
ОБНЯВКО ВЛАДА
Майстер спорту України зі спортивної гімнастики, неодноразовий призер Кубка і чемпіонату Одеської області, робота у сфері гімнастики більше 10-и років.
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Гімнастика є запорукою рівної і красивої постави, а систематичні заняття позитивно позначаються на загальному здоров'ї дитини. Якщо ви зважитеся в майбутньому віддати дитину у більш професійну спортивну діяльність, то мої заняття слугуватимуть відмінною базовою підготовкою дитини, як фізично, так і морально, до більш серйозних навантажень

Розклад
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua