Студія йоги – гармонія та відмінне фізичне здоров'я!

Систематичні заняття йогою та хаду в Одесі для дітей – це унікальні вправи, які розвивають координацію рухів та пам'ять, зміцнюють здоров'я, покращують емоційний стан. Beit Grand запрошує на гостьове тренування батьків та їх улюблених дітей. На пробному уроці ви зможете самі вирішити, чи потрібна вашій дитині йога для новачків.

Чим корисні заняття йогою у Львові?

Відправляючи дітей до секції, батьки можуть розраховувати на всебічний розвиток своїх малюків. Наші заняття гарантують:

Студія йоги допомагає дітям розслабитись, навчитися правильному диханню, володінню всіма групами м'язів. Наші тренери пояснять дитині, як потрібно робити самомасаж, бути впевненим у собі та сильним, життєрадісним, активним у будь-яких ситуаціях.

Дитяча йога та хаду в Одесі

Ми працюємо за авторськими методиками підтримки бадьорості та оздоровлення. У центрі є групи для підлітків 14–15 та 16 років, дітей 8–13 років. Наші тренування націлені на:

Заняття хаду в Одесі відбуваються у групах різної чисельності, у просторих залах із системами кондиціювання повітря. Кожній дитині готується власна програма тренувань. Заняття проводяться в ранковий, денний та вечірній час.

Подбайте про фізичний та моральний стан своєї дитини. Запишіть його у студію йоги для новачків у Єврейському культурному центрі Beit Grand.

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на

ЙОГА І ХАДУ

Скрольте нижче

Намасте, дорогі друзі! На наших заняттях Ви можете знайти гармонію і фізичне здоров'я, для запису залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося
з вами найближчим часом.

гароміня та
фізичне
здоров'я

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ

Йога для новачків і для професіоналів

Кожен зможе знайти групу для себе

Вибір часу занять

Доступні групи ранкової, вечірньої, сімейної йоги + студія Хаду

Гарантія доступної ціни

Приємні ціни, які не повинні позначитися на вашому сімейному бюджеті.

Комфортні умови

Невеликі групи, чисті, вільні зали з кондиціонерами

Професіоналізм і підготовка викладача

Із задоволенням діляться своїми знаннями на заняттях

Індивідуальний підхід

Увага до кожного учня

Йога представлена в студіях: йога вечірня, йога ранкова, йога сімейна
Вплив йоги на тіло людини дивовижний! Вона розвиває здатність відчувати свій організм і чути його потреби. Сприятливо впливає на моральне і фізичне здоров'я.

ХАДУ - авторська система оздоровлення, підтримки і повернення молодості, має в своїй основі методику з йоги. Вікові категорії: ранкова йога 14+, вечірня йога 16+,
йога для підлітків від 8 до 13 років.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАНЯТТЯ?

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
РОЗКЛАД
Йога ранкова 14+ пн/ср/пт - 09:00-10:30
Йога сімейна 8+ пн/ чт 18:00 - 19:00
Йога вечірня 14+ пн/ср 18:00 - 19:30 ,пт 18:10 - 19:40
Хаду 16+ пн/пт 19:00 - 20:00, ср 18:50-19:50
С ВАМИ РАБОТАЮТ ЛУЧШИЕ
ВАЛЕНТИНА БАБИЧ
біолог і фармацевт за освітою. Дипломований викладач
системи «Хаду» з 2009 року.
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Гімнастика «Хаду» - це унікальний комплекс динамічних вправ для розвитку тіла і зміцнення здоров'я. Тренування допоможуть привести в тонус м'язи, зміцнити хребет, нормалізувати обмін речовин, відкоригувати вагу, поліпшити поставу, активізувати життєві сили.

ВІРА РИЖУК
Інструктор з йоги. Проходила навчання на семінарах Л. Гарценштейн, Ю. Швець, А. Лапа, М. Баранов, С. Агапкин, І. Журавльов.
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Йога - це не минуле, Йога - це не майбутнє, Йога - це щомиті сьогодення, яке завжди з тобою. Йога - це спосіб життя, мислення і поведінки в соціумі

Артем Соколов
Професійний викладач, має вчений ступінь кандидата наук. З 2012 року викладає Хатха-Йогу в ЄКЦ «Beit Grand», учень Ольги Генріхівни Бабюк
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Найважливіше для мене – безпека практики Хатха-Йоги для кожного, хто займається. Моє основне завдання - вибудувати для кожного індивідуальну практику Хатха-Йоги, підібрати правильні варіанти асан, в залежності від підготовки того, хто займається. Моя головна мета - бачити успіх у практиці і позитивні результати, які Хатха-Йога привносить у життя того, хто практикує

Ольга Генріхівна Бабюк
Професійний викладач, тричі була на продовжених навчальних семінарах доктора Манусіми Мадавані. Підвищували рівень професіоналізму нашого викладача Б. Борисюк, Юрій та Наталія Швець, Андрій Внуков, а також вчителі йоги: Андрій Лаппа, Михайло Баранов, Сергій Агапкін, Леонід Гарценштейн, навчальні семінари яких організовував Юрій Швець. Продовжує покращувати свій професіоналізм у філософії йоги і Сходу. Досвід викладання більше 10-ти років.
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Отримані мною знання з йоги і, випробувані на особистій практиці протягом життя, підштовхнули мене до передачі їх іншим

Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua