Крав-мага в Одесі – добро має бути з кулаками!

Ізраїльський рукопашний бій крав-мага – це тактична система, яка комбінує у собі контактну сутичку та самооборону. Її розробили з урахуванням бойового досвіду задля ефективного відбиття агресії. Вона перевірена часом. Її можна освоювати практично у будь-якому віці. Ми пропонуємо заняття крав-мага для початківців, орієнтуючи навчання на дітей двох вікових категорій – старше 15 та 8–14 років.

Що дають тренування крав-мага в Одесі дітям?

Сертифіковані інструктори-педагоги центру Beit Grand навчають підлітків принципам ефективної самооборони, готують їх психологічно та фізично, розвивають рефлекси. Заняття ізраїльським рукопашним боєм навчають дітей:

Тренування дисциплінують підлітків, розвивають у них високі моральні якості, впевненість у своїх силах, пластичність та координацію. Курс крав-мага дозволяє в критичних ситуаціях захистити своїх близьких і себе, при цьому рівень початкової фізпідготовки учня не має жодного значення.

Крав-мага для початківців – чому варто записатися до нашого центру?

Тренери центру використовують із навчання дітей методики, які довели свою результативність. Грамотний підхід до кожної дитини дозволяє навіть зеленому новачкові досягти чималих успіхів за короткий час. Заняття проводяться у добре оснащеному залі із системою кондиціювання повітря.

Ви можете записати свою дитину на пробний урок крав-мага в Одесі, заповнивши форму на нашому сайті. Ми оперативно передзвонимо та домовимося про час першого гостьового тренування. Ваша дитина після неї сама вирішить, чи потрібно їй займатися рукопашним боєм, щоб завжди почуватися спокійним та захищеним.

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
banner

КРАВ-МАГА

Скрольте нижче

Дорогі батьки, вже сьогодні ви і ваша дитина можете оволодіти сучасними техніками самооборони, для цього залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

МАМО,
Я ХОЧУ ЯК
ДЖЕКІ ЧАН!
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
Занятия с результатом

Вивчення найефективніших методів

Личный подход

Методики занять дозволяють з'ясувати ваші сильні сторони і розвинути їх

Гарантія доступної ціни

Приємні ціни, які не повинні позначитися на вашому сімейному бюджеті.

Формат навчання

Правильний підхід дозволяє навіть новачкові досягти успіхів

Комфортні заняття

Оснащений зал, система кондиціонування

Курс дозволяє

Захистити себе і своїх близьких в критичних ситуаціях

КРАВ-МАГА - ізраїльська техніка рукопашного бою
Вікові категорії: 8-14, 15 +

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАНЯТТЯ?

Заняття підготують до неприємних несподіванок і поліпшать фізичну форму. Знаючи основи самооборони, можна протистояти противникам без наслідків для себе.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
С ВАМИ РАБОТАЮТ ЛУЧШИЕ
ВИКЛАДАЧ
Олександр Беляк
Сертифікований міжнародний інструктор, що представляє Міжнародну федерацію Israeli Krav International та українську Федерацію Крав Мага
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Крав Мага продовжує життя, підвищує безпеку, надає впевненість. Там де звичайна людина загине, мій учень виживе і збереже здоров'я

Розклад
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua