Кожен з батьків бажає для своєї дитини найкращої, тому не дивно, що ранній розвиток дітей в Одесі — це одні з занять, що найбільш відвідувані. На уроках для найменших, дітлахи вчиться пізнавати світ, освоювати ази спілкування і звичайно гармонійно розвиватися.

В ЄКЦ «Beit Grand» ми пропонуємо вашим малюкам зробити свої перші кроки у цьому великому світі та впевнено стати на ноги, а ми готові їм у цьому допомогти.

Навіщо потрібні заняття, що розвивають

Напевно, всі батьки так чи інакше замислювалися над питанням — наскільки необхідний ранній розвиток дітей. Для того щоб відповісти на це непросте питання, необхідно розуміти, що включає визначення раннього розвитку.

Уроки, які відвідують ваші малюки в центрі «Beit Grand», спрямовані не лише на навчання конкретним умінням та знанням.

Це також чудова можливість навчити дітей спілкуванню в колективі, вмінню знаходити спільну мову з однолітками та вчителями. Малята, які з раннього віку оберталися в суспільстві такі ж дітлахи, ростуть більш комунікабельними та впевненими в собі, порівняно з однолітками, які не відвідували жодних занять.

Завдяки відвідуванню різноманітних групових занять, ваша дитина спокійніше сприйматиме присутність сторонніх людей і буде краще підготовлена для відвідування дитячого садка або школи.

Відвідування уроків, що розвивають, має велике значення для подальшого процесу навчання дитини. Саме від фундаменту закладеного в ранньому дитинстві залежатиме бажання ваших дітей навчатися далі.

Завдання педагогів у центрі розвитку «Beit Grand» — не просто вкласти певні знання у дітей, а зробити так, щоб кожна дитина хотіла й надалі отримувати їх.

Як проходять заняття з раннього розвитку дітей

Багатьох батьків турбує питання, як працює наш розвиваючий центр для дітей в Одесі. Усі подробиці про те, як проходять заняття в центрі Beit Grand, ви можете дізнатися в адміністрації, а загалом про нашу роботу читайте далі.

Всі заняття для дітей включають виконання різних завдань в ігровій формі, в ході яких відбувається всебічний розвиток дітей. Структура занять може відрізнятись залежно від середнього віку групи або складеного плану навчання.

У ході занять відбувається розвиток:

Діти вчаться взаємодіяти один з одним та навколишнім світом, розвивається рухова активність та вміння володіти своїм тілом. Для проведення уроків використовуються різні допоміжні матеріали, завдяки яким діти навчаються необхідним навичкам, граючи та пізнаючи світ.

Наші педагоги використовують музично-ритмічні, дидактичні, творчі напрями, щоб вашим дітям було в нас цікаво та пізнавально. Крім цього, не варто забувати про обов'язковий фізичний розвиток малюків, тому в системі нашого навчання фізкультурні розминки займають особливе почесне місце.

Якщо хочете, щоб ваша дитина відвідувала заняття з раннього розвитку в Одесі, то можете бути впевнені, що ви звернулися за адресою. Ми даруємо нашим маленьким учням море позитивних емоцій, гарний настрій і, звичайно, найнеобхідніші знання та навички, які допоможуть впевнено вступити в подальшу життєву фазу.

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
Студії ранній розвиток
Скрольте нижче

Студії ранній розвиток

Фотогалерея
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua