Робота з глиною – дуже цікаве та захоплююче заняття. Обертання гончарного кола здатне зачарувати будь-яку творчу натуру. А готовий виріб, що вийшов з-під рук майстра, може вразити навіть пересиченого естета. Культурний центр Beit Grand запрошує дітей та їхніх батьків на курси гончарної майстерності з унікальною технікою навчання.

Яку користь дають гончарні курси?

Людина під час роботи на гончарному колі одночасно займається фізичною та розумовою діяльністю. Він вигадує, який виріб має вийти, опановує практичні вміння і втілює свій задум у життя. Курси, на яких вивчається гончарна майстерність в Одесі, допомагають підростаючому поколінню:

Діти, які відвідують курси гончарної майстерності, вміють продуктивно розмірковувати, легко справляються зі стресами, легко висловлюють свої думки. Вони виростають творцями і творцями, а чи не споживачами товарів, створених іншими людьми.

Гончарна майстерність в Одесі для дітей

Педагоги нашого центру знаходять індивідуальний підхід до всіх учнів. Вони бачать творчий потенціал дитини та розробляють для нього окрему програму навчання.

Теоретичний матеріал дається дітям у креативній формі. На практичних заняттях хлопчики та дівчатка дізнаються про нові техніки, секрети їх застосування. Після курсів молоді таланти роблять вироби з глини високого рівня складності своїми руками. А головне – вони одержують задоволення від цього творчого процесу.

У Beit Grand гончарні курси пропонуються у трьох вікових групах – для дітей 10–15, 3–5 та 6–9 років. Подавайте через форму нашого сайту заявку на пробний урок або одразу записуйтесь на навчання. У нас ваше улюблене чадо буде оточене творчими та позитивними людьми!

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
banner

ГОНЧАРНА МАЙСТЕРНІСТЬ

Скрольте нижче

Шановні батьки, вже сьогодні ви і ваша дитина можете створити щось особливе, ексклюзивне в студії гончарної майстерності! Для цього залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

МАМО, Я ХОЧУ
ГОНЧАРИТИ!
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
Форма проведення

Дізнайся секрети роботи і новітні техніки

Розвиток

Експерименти, креативність, індивідуальне бачення предметів

Гарантія доступної ціни

Приємні ціни, які не повинні позначитися на вашому сімейному бюджеті

Спілкування

Оточуй себе позитивними і творчими людьми

Техніка навчання

Теорія, робота з гончарним кругом, ліплення та основи роботи з глазур'ю.

Професіоналізм

Індивідуальний підхід до кожного учня

Гончарна майстерність - теорія, робота з гончарним кругом, ліплення, робота з глазур'ю. Вікові категорії: 3-5 років, 6-9 років, 10-15 років, 16+

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАНЯТТЯ?

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
С ВАМИ РАБОТАЮТ ЛУЧШИЕ
ВИКЛАДАЧ
Ганна Чернова
Вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання. Стаж роботи 14 років.
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Люблю майстерню за те, що вона збирає творчих людей разом, притягує своїм затишком і теплом. А душевність і відкритість майстерні дають можливість творити і витворяти, адже свобода і комфорт - ось що важливо в роботі

РОЗКЛАД
3-5 років 6-9 років 10-15 років
вт/ пт вт/ пт вт/ пт
16:00 -17:00 16:00 -17:00 16:00 -17:00
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua