Для всіх, хто любить рух і хоче навчитися танцювати, ЄКЦ «Beit Grand» пропонує відвідати студії танців в Одесі, які працюють на базі нашого центру. Всі танцювальні напрямки ЄКЦ «Beit Grand» відкриті і для тих, хто тільки робить перші кроки в мистецтві гарного руху, і для тих, хто вже має досвід.

Хочете долучитися до мистецтва та навчитися відчувати своє тіло? Приходьте до нас і вибирайте відповідний варіант.

Різноманітність стилів та напрямків

Що вам танець? Можливість красиво рухатися, виділитися серед натовпу на дискотеках, чи може це непоганий шанс навести форму своє тіло і скинути зайву вагу?

Для дорослих, танець дає можливість розвивати та підтримувати свою фізичну форму. Сучасні танці для дітей - це відмінний спосіб самовираження та можливість імпровізувати та проявити себе.

Як би там не було, в танцювальних студіях, що працюють на базі єврейського культурного центру Beit Grand ви точно знайдете те що шукали і навчитеся красиво рухатися, відчуваючи своє тіло.

Ми постаралися охопити якнайбільше танцювальних напрямків, щоб кожен зміг знайти собі підходящий варіант. Стилі, які ви можете вивчити у стінах нашого центру, користуються популярністю серед усіх вікових категорій, це:

Крім цього, для закоханих ми маємо постановку весільного чи романтичного танцю.

Усі танцювальні студії, що працюють в ЄКЦ «Beit Grand», можна поділити на три основні категорії:

У всіх категоріях та за всіма напрямками в Beit Grand працюють професійні хореографи, які допоможуть відкрити ваш потенціал. Свою майстерність ви зможете продемонструвати не лише у стінах нашого центру, але також взяти участь у різноманітних змаганнях та танцювальних баттлах.

Сучасні танці для дітей

Для дітей та підлітків уроки танців це не просто можливість навчитися добре рухатися під певну музику. Це можливість проявити себе, висловити свої почуття та емоції у вигляді руху. Крім цього, танцювальні заняття дозволяють знаходити однодумців, заводити нові знайомства та значно розширити коло спілкування.

Дітям віком від 6 до 15 років, в ЄКЦ «Beit Grand» передбачено кілька напрямків, де кожен зможе вибрати найбільш підходящий за духом варіант. Це:

Якщо не можете визначитися з напрямком, рекомендуємо спробувати дещо і зрозуміти, що для вашої дитини є ближчим.

Курси танців для дорослих

Робити перші кроки у світі танцю у свідомому віці буває непросто. Досвідчені педагоги, які працюють у танцювальних студіях Beit Grand, чудово розуміють це, тому спеціально для вікової категорії 18+ розроблені заняття, які дозволять поступово навчити кожного мистецтва руху.

Зусилля наших хореографів спрямовані на те, щоб кожен навчився володіти своїм тілом, розвивав грацію, музичний слух і, звичайно, зумів розкрити свій творчий потенціал.

Крім цього, заняття танцями у дорослому віці дозволяють тримати своє тіло у добрій та підтягнутій формі, значно покращити поставу та здоров'я.

Для кращого занурення в мистецтво танцю нашими викладачами були розроблені як практична, так і теоретична частини занять, що дозволяють якнайкраще вивчити основи танцювальних рухів.

Хореографія для дітей

Балет і класична хореографія - це ті напрямки, про які мріють багато дівчат з дитинства.

У танцювальних студіях центру «Beit Grand» на ваших дітей чекає оригінальний мікс балету та класичної хореографії, фітнесу та розтяжки.

Заняття хореографією з дитячого віку - це чудове вкладення у своє здоров'я. Саме на уроках балету формується правильна постава та граційна хода, якими так славляться танцівниці та танцюристи.

Студія танців у Одесі

Щоб вам було комфортно тренуватися, в центрі Beit Grand професійно обладнані зали для занять. Ми передбачили все:

Не варто сумніватися у своїх силах – краще приходьте до нас і спробуйте всі варіанти, і ми впевнені, ви знайдете свій!

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
Танцювальні студії
Скрольте нижче

Танцювальні студії

Фотогалерея
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua