Плавні та чіткі рухи, королівська постава та вражаюча легкість – це все про балет. Хочете осягнути ази цього великого мистецтва, приходьте до нас в ЄКЦ Beit Grand на уроки балету для початківців в Одесі. Ми відкриті для всіх — для тих, хто зовсім не знайомий із балетним світом і тих, хто вже мав можливість випробувати на собі спритні па.

Уроки балету для початківців

Мистецтво балету вабить до себе людей різного віку. Багато дівчаток у дитинстві мріють бути балеринами та пурхати на сцені в пачці, зриваючи море оплесків.

Сьогодні можливість втілити свою мрію в реальність є у всіх — у балетній студії ЄКЦ Beit Grand приймають до навчання як дорослих, так і дітей.

Звичайно, робити перші кроки у світі хореографії дуже непросто, але нехай відсутність знань та навичок у цьому напрямі не бентежить вас. Досвідчені хореографи, які працюють у студії танців для дорослих, знають як працювати з новачками та поступово занурювати їх у даному напрямку.

Якщо вам цікаво подивитися, як проходять уроки балету для початківців або заняття для дорослих, запрошуємо відвідати пробні тренування.

Далеко не кожна людина у дорослому віці має необхідну гнучкість зв'язок для професійних занять хореографією. Можете не переживати - вас ніхто не змусить сідати в шпагат або кружляти на пуантах, щойно переступивши поріг центру.

Професійні викладачі школи, враховуючи відсутність необхідних балетних знань та навичок, проведуть вас дивовижним світом хореографії, відкриваючи нові можливості вашого тіла.

Ви здивуєтеся коли вас перестануть лякати гранд батмани, жете, фоню, пліє та інші незрозумілі слова. Відвідавши лише кілька уроків у нашій школі балету для початківців, ви незабаром самі на махи ногою говоритимете “батман”, а на присідання “пліє”.

Балет для дорослих, це:

Почати ніколи не пізно, навіть якщо це хореографія — спробуйте зробити перший крок, і ми впевнені, що вам сподобається.

Хореографія як спосіб життя

Багатьох, хто тільки-но починає освоювати мистецтво хореографії в Одесі, цікавить питання, як часто треба відвідувати заняття з балету для дорослих. Тут не існує єдиної відповіді, кожен має орієнтуватися по собі та своїм відчуттям.

В цілому, балеринам-початківцям варто займатися стільки, скільки цього вимагають ваші душа і тіло. Для тих, хто вже відвідує заняття в балетній школі в Одесі, хореографія — це не просто захоплення і, тим більше, не вимушений обов'язок. Це спосіб життя, до якого звикаєш і вже не можеш уявити, як раніше жив інакше.

Ще не встигли спробувати свої сили, сумніваєтеся чи вважаєте, що це балет не для вас? Приходьте до нас і переконайтеся на особистому прикладі, що немає таких вершин, які б ви не змогли підкорити.

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
banner

BODY БАЛЕТ

Скрольте нижче

Студія тимчасово не працює

Body балет, зовсім скоро ви зможете робити батмани і гранд-пліє. Не варто лякатися! Це адаптовані варіанти вправ, які дозволяють новачкам потрапити до світу балетного мистецтва і отримувати задоволення від відкритих можливостей свого тіла. Для запису на заняття залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом.

СТАНЬТЕ НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО МИСТЕЦТВА ТАНЦІВ З BODY БАЛЕТ
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Система навчання

Сучасні методи навчання в дружній атмосфері

Проста хореографія

Body балет - мікс полегшених вправ з класичної хореографії та фітнесу

Гарантія доступної ціни

Приємні ціни, які не повинні позначитися на вашому сімейному бюджеті.

Унікальність програми

З'єднання декількох комплексів робить цю програму унікальною і дуже ефективною

Поліпшення фізичної форми

Граціозна постава, гнучкість, гарний настрій

У нас працюють професіонали своєї справи

Body балет ведуть колишні чи діючі балерини, викладачі з хореографічною освітою і досягненнями в цій сфері

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
С ВАМИ РАБОТАЮТ ЛУЧШИЕ
ВИКЛАДАЧ
Демченко
Анна-Марія
Артист балету, педагог-хореограф. Представляла Одесу на міжнародних фестивалях у багатьох містах України, Словаччини, Угорщини та Сербії, працювала в Lotte World Сеул, Південна Корея. Проходила курси підвищення кваліфікації по contemporary ballet, працювала в Китаї і Тайвані артистом балету (Харбін, Шанхай, Гаосюн).
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Боді балет - це спосіб приєднатися до світу танців.
На заняттях ми розглядаємо класичний танець з різних сторін, де кожен відкриє для себе нові можливості свого тіла.

РОЗКЛАД
I група II група
Вт/Чт 20:00-21:00 ПН/СР 20:00-21:00
Нд 13:00-14:00 ПТ 19:00-20:00
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua