Вправне виконання трюків, легкість рухів і приголомшлива координація - це все про брейк данс. Щоб опанувати мистецтво даного танцю необхідно бути у відмінній фізичній формі, тому регулярні та завзяті заняття є обов'язковою умовою процесу навчання.

В ЄКЦ «Beit Grand» для всіх бажаючих відкрита школа брейк дансу в Одесі як для початківців, так і для тих, хто вже знайомий із цим танцем.

Особливості брейк дансу

Танцювальний стиль брейк-данс уперше побачив світ у 60-70-х роках ХХ століття на території США. У розвиток цього напряму зробили величезний внесок пуерторіканці, що живуть на території Штатів. Брейк данс відрізняється від інших видів танців приголомшливою спритністю та розкутістю, яка доповнюється наявністю акробатичних номерів та безліччю складних обертань.

Сама назва стилю перекладається як «ламаний танець» і повністю відбиває його суть. Рухи в танці, на перший погляд, непередбачувані — танцюрист раптово падає на землю і робить безліч складних акробатичних рухів, також раптово схоплюється і знову падає.

Даний стиль ділитися на два базові напрями це:

Верхній включає такі рухи:

Нижній характеризується такими:

Як правило, сучасні танцюристи не дотримуються строго одного напрямку, а поєднують різні рухи, що робить загальну картину більш гармонійною та видовищною.

Навчання брейк дансу для дітей

Найчастіше цим танцювальним напрямом цікавляться хлопчики, хоча у нашому центрі немає жодних обмежень у цьому плані. Брейк-данс можна сміливо назвати універсальним танцем, тому що його реально освоїти у будь-якому віці.

На перший погляд, навчання брейк дансу для дітей може здатися дуже складним, але під керівництвом досвідчених тренерів немає нічого неможливого. Цей танцювальний стиль немає чітких кордонів, у своїй вітається творчий підхід. Кожен номер унікальний, кожен танцюрист неповторний.

В ЄКЦ «Beit Grand» заняття брейк дансом — це задоволення, де кожна дитина може проявити себе, імпровізуючи та не обмежуючи своїх можливостей. Навчання відмінно стимулює пам'ять, адже дитині доведеться запам'ятовувати безліч рухів та комбінацій. Але це далеко не всі переваги даного танцювального стилю:

Бажаєте щоб ваша дитина спробувала свої сили і навчилася складним трюкам та спритним обертанням? Приходьте в нашу школу брейк дансу для початківців та зробіть перший крок.

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
banner

BREAK DANCE

Скрольте нижче

Світ танцполу чекає!
Вже сьогодні Ваша дитина може піти на заняття і стати зіркою на батлах, для цього залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

МАМО, Я ХОЧУ НА БРЕЙК!
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
Навчання

Ефективні заняття для початківців і професіоналів

Популярна хореографія

Елементи аеробіки, пластики, акробатики, силових трюків

Гарантія доступної ціни

Приємні ціни, які не повинні позначитися на вашому сімейному бюджеті

Високий рівень соціалізації

Постійне спілкування з однолітками, дружні батли, нові знайомства на змаганнях

Прокачування скілла фізичної форми

Нові елементи вимагають розвитку і вдосконалення

Тренування під керівництвом професіоналів

Дружня атмосфера на кожному занятті, індивідуальний підхід до учнів

Break dance – це напрямок, який неможливо сплутати з жодним іншим танцем у світі. Вікові категорії: 6-10, 6-15 років

Ваша дитина буде B-boy або B-girl і буде джемити з новими друзями. І якщо ви ще не знаєте, що означають всі ці слова – то студія Break dance прокачає вас і зарядить позитивними емоціями.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
С ВАМИ РАБОТАЮТ ЛУЧШИЕ
ВИКЛАДАЧ
ЄВГЕН РОМАНЕНКО
Професійний танцюрист, тренер з дзю-до, режисер-постановник танцювальних номерів. У хіп-хоп культурі з 1999 року, один з першовідкривачів стилю брейк-данс в Одесі. Володар призів і нагород на міжнародних і національних фестивалях з брейк-дансу.
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Брейк-данс – це живий, Творчий, нескінченний і складний танець. Відмінний інструмент для самовираження і підтримки фізичної форми!

Розклад
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua