Емоційний та яскравий – танцювальний стиль джаз фанк для дітей тепер в Одесі. В ЄКЦ «Beit Grand» ваші діти можуть пройти навчання джаз фанку та з упевненістю виступати на різноманітних конкурсах та танцювальних баттлах.

Талановиті тренери, які працюють у нашому центрі, сповнені сил і енергії для навчання дітлахів цьому енергійному напрямку. Приходьте до нас та розкрийте талант вашої дитини!

Звідки до нас прийшов джаз фанк

Історичні дані про виникнення даного танцювального напряму сягають корінням в американську поп-культуру. Точної дати, коли з'явився джаз фанк, немає. Стиль формувався поступово, ближче до кінця ХХ століття, поєднуючи в собі елементи хіп-хопу, стрип пластики, джазову хореографію, waacking і vogue.

Появі jazz-funk ми завдячуємо американським хореографам Боббі Ньюберрі, Брайану Фрідману та Кевіну Майєру. Саме їхня робота протягом багатьох років допомагала створити даний стиль, який активно використовують світові поп-зірки у своїх сценічних постановках та при створенні кліпів.

Вибір музичних композицій, які підходять для навчання jazz-funk, дуже широкий, єдина умова – це динамічна та активна мелодія. Основні напрямки:

Залежно від композиції танець може бути трохи видозмінений.

Особливості jazz-funk

Танцювальний стиль jazz-funk дуже популярний серед молоді. Постановки з цим танцем можна зустріти у кліпах зарубіжних та вітчизняних естрадних співаків та співачок, побачити на концертах та виступах.

Сам джаз-фанк дуже контрастний, у ньому вдало поєднуються м'які та плавні рухи з різкими та уривчастими. Особливостями даного стилю можна назвати такі:

Такий танець зрозумілий практично всім. Він енергійний та імпульсивний. За допомогою рухів у джаз-фанк можна висловлювати емоції та почуття, що так необхідно дітям у перехідному віці.

Заняття танцями незмінно позитивно впливають на стан фізичної підготовки. Діти вчаться розуміти себе та своє тіло, вчаться координації та пластичності.

Уроки танців – це хороша емоційна підтримка. Дитина стає спокійнішою, розкутішою і впевненішою в собі.

Крім цього не варто забувати, що танець — це чудова можливість знайти однодумців та завести друзів.

Танцювальна студія у Львові

Для проведення уроків джаз фанку в Одесі, ЄКЦ «Beit Grand» пропонує комфортні та зручні танцювальні зали. Приміщення, де проходять заняття, обладнані всім необхідним: рівна підлога покрита спеціальним покриттям, на якому зручно танцювати, на стінах висять великі дзеркала, а система кондиціювання підтримує задані параметри повітря.

Для зручності тих, хто тренується, — великі роздягальні, а також душові, де можна освіжитися після тренування.

Якщо не готові розпочати тренування, але хочете спробувати свої сили, приходьте на пробне заняття. Кожен повинен відчувати танець душею, тому у вас є чудова нагода вибирати той, що підходить вам за духом.

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
banner

ДЖАЗ-ФАНК

Скрольте нижче

Студія тимчасово не працює

Джаз-фанк — це одне з наймолодших і найпопулярніших сучасних танцювальних напрямків, яке поєднує в собі елементи хіп-хопу, вога і вакінга, джазової та естрадної хореографії. Це експресія, провокаційність, контраст різких і плавних рухів, видовищність і манірність!
Вже сьогодні Ваша дитина може відвідати заняття з Джаз-фанку, для цього залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Мамо, я хочу танцювати Джаз-фанк!
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
Фізичне здоров'я

Зміцнення всіх груп м'язів і вдосконалення постави.

Естетика

Розвиток граціозності, гнучкості і пластичності.

Гарантія доступної ціни

Приємні ціни, які не повинні позначитися на вашому сімейному бюджеті.

Самореалізація

Вираження емоційного стану через мистецтво імпровізації.

Впевненість в собі

Підвищення впевненості в собі і формування креативного мислення.

Заняття для душі

Позбавлення від стресу, заряд позитивних емоцій і гарного настрою.

ДЖАЗ-ФАНК – танець, за допомогою якого виражається «дика енергія» танцюриста!
Вікові категорії: 6+ років

Jazz-funk – це мікс з найпопулярніших танцювальних напрямків, який підпорядковується тільки музичному ритму і живе, поки звучить запальна і експресивна музика. Це унікальна можливість проявити свою індивідуальність, випробувати яскраві емоції і шалену енергетику танцю!

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
С ВАМИ РАБОТАЮТ ЛУЧШИЕ
ВИКЛАДАЧ
Усанов Александр
Выпускник Одесского колледжа искусств и культуры. Победитель и призёр международных конкурсов.
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Танець — це праця, дисципліна і завзятість, але також — мова душі і тіла. Кожне заняття, як нова історія, в якій я знаходжу підхід до дитини, як непрочитаної книзі

РОЗКЛАД
6-12 лет
пн 16:00 – 17:00
ср/сб 17:00 – 18:00
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua