Сучасні танцювальні стилі включають виразний і пластичний контемпорарі. Цей легкий та дивовижний танець продовжує підкорювати серця танцюристів у всьому світі і сьогодні навчитися мистецтва вільного руху можна у нас.

У студії танцю ЄКЦ "Beit Grand" досвідчені тренери проводять навчання дітей контемпорарі в Одесі. Бажаєте щоб ваша дитина навчилася пластично та гармонійно рухатися? Чекаємо на вас на пробному занятті.

Особливість стилю контемпорарі

Легкий та неповторний танцювальний стиль був заснований внаслідок змішання модерну та постмодерну на початку ХХ століття.

Вважають, що засновницями Contemporary були танцівниця-новатор Айседора Дункан і танцівниця-хореограф Марта Грем. Саме завдяки цим американським артисткам, які у пошуках легкості та свободи змогли об'єднати класичну школу балету та природну енергію руху, з'явився новий танцювальний напрямок.

Особливість контемпорарі - у свободі рухів та їх природності. І хоча стиль включає досить багато рухів з класичної хореографії, він позбавлений тих обмежень, якими такий багатий звичний балет.

Якщо ви зацікавилися цим напрямком, вам необхідно дізнатися про нього трохи більше. Тут немає набору завчених поз та чітких відточених рухів. У танці відчувається особлива філософія, ритм, які можуть бути зрозумілі не всім.

Contemporary включає безліч стрибків і активних рухів, тому хороша фізична підготовка буде хорошим супутником вашого маленького танцюриста або танцівниці.

Хто може займатися контемпорарі

Для початку занять контемпорарі найпридатнішим вважається молодший шкільний вік або наявність у дитини певної фізичної підготовки. Добре, якщо ваша дитина вже навчалася хореографії, спортивної чи художньої гімнастики, але навіть якщо це не так, досвідчені тренери Beit Grand зуміють розкрити танцювальний потенціал вашого чада.

Дівчата та хлопчики однаково можуть відвідувати уроки Contemporary. Сам танець універсальний і може включати кілька форм виконання:

Що підійде саме вашій дитині, потрібно дивитися виходячи з її бажань і вмінь. Навчання контемпорарі в Одесі у нашому центрі дозволить розкрити творчий та танцювальний потенціал дитини, надати рухам пластичності та граціозності.

Студія танців для дітей

Свобода рухів і можливість імпровізації — це особливості контемпорарі, які так цінуються любителями сучасного мистецтва. Студія танців для дітей в ЄКЦ «Beit Grand» пропонує поринути у танцювальний світ контемпорарі всім, хто хоче:

Contemporary дозволить надовго зберегти здоров'я хребта та суглобів, розвинути координацію та фантазію.

У студії танців для дітей ЄКЦ «Beit Grand» працюють професійні хореографи та педагоги, які мають необхідний досвід та знання для тренування ваших дітей. Навчання контемпорарі в Одесі відбувається у спеціально підготовлених танцювальних залах, де є все необхідне. Для вас:

Хочете спробувати своїх дітей у цьому танцювальному напрямку? Приходьте на пробне заняття, адже без бажання дитини навчитися мистецтву танцю просто неможливо.

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
banner

КОНТЕМПОРАРІ

Скрольте нижче

Контемп – популярний напрямок. Вже сьогодні ваша дитина зможе вчитися пластиці цього танцю. Для запису на заняття залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми з вами зв'яжемося найближчим часом.

Мамо, я хочу танцювати!
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ
Танцювальна техніка

Сучасна хореографія, елементи різних напрямків

Стиль

Особливості хореографії дозволяють проявити себе

Гарантія доступної ціни

Приємні ціни, які не повинні позначитися на вашому сімейному бюджеті.

Навчайтесь у кращих

Викладачі допомагають розкривати потенціал

Поліпшення фізичної форми

Свобода в рухах, підтягнута форма

Розвиток

Учні студії беруть участь у концертах, виїзних змаганнях

КОНТЕМПОРАРІ - це сучасний напрямок пластичного танцю
Вікові категорії: 6 +

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАНЯТТЯ?

Кожен рух «перетікає» в наступне. Це розвиває пластику, силу і гнучкість танцюриста, вчить його виражати емоції через рух, показувати почуття за допомогою танцю.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
С ВАМИ РАБОТАЮТ ЛУЧШИЕ
ВИКЛАДАЧ
КАРИНА САВЕНКО
Випускниця Одеського коледжу мистецтв і культури. Переможець та призер міжнародних конкурсів.
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Танець - це праця, дисципліна і завзятість, але так само - мова душі і тіла

Розклад
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua