Театральна студія центру Beit Grand

Акторська майстерність для дітей – дуже ефективна методика розвитку особистості. Вживаючись у будь-яку роль, дівчатка та хлопчики вчаться керувати собою, розуміти та висловлювати свої почуття. У центрі Beit Grand працює дитяча театральна студія, навчання у якій формує в учнів естетичний смак, розширює їх світогляд та забезпечує гармонійний розвиток дитини.

Театральна студія для дітей – користь занять

Граючи роль, малюки тренують мову, пам'ять та інші когнітивні здібності. Вони знаходять навички, які роблять їх більш впевненими та самостійними в житті, а також:

Наша театральна студія для дітей прищепить вашій дитині комплекс соціальних навичок, які стануть у нагоді їй у подальшому житті. Він братиме участь у цікавих постановках, виражатиме себе через образи літературних героїв, отримуватиме задоволення від кожного заняття.

Акторська майстерність для дітей у Beit Grand

У центрі проводяться індивідуальні та групові заняття. Наші викладачі допомагають учням:

До кожної дитини педагоги знаходять персональний підхід, що благотворно впливає на результати відвідин студії. Ми активно залучаємо батьків до освітнього процесу та пишаємось усіма своїми випускниками.

Ви можете записатися до дитячої театральної студії через форму зворотного зв'язку. Складемо для вашої дитини індивідуальний графік відвідування занять та навчимо його почуватися справжнім актором. Звертайтесь до Єврейського культурного центру вже сьогодні!

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
Театральні студії
Скрольте нижче

Театральні студії

Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua