Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
spectacl-iamge
Скрольте нижче
background-image
Ласкаво просимо
ДО САМОГО ОДЕСЬКОГО «ТЕАТРУ НА НІЖИНСЬКІЙ»

«Театр на Ніжинській» вперше відкрив свої двері 13 років тому, де відбулася прем'єра, вже легендарної вистави «Бички в томаті», в якій майстерно відтворений на сцені антураж одеського дворика з білизною, що сохне, столиком для доміно і вечірнім чаюванням. Ця одеська історія дарувала радість глядачам більше трьохсот разів. Відтоді, «Театр на Ніжинській» став місцем, де кожен може знайти собі щось до смаку.

Глядачам представляється відмінна можливість зануритися в яскравий і багатогранний світ людських емоцій і видатного одеського колориту.
Вкотре, від душі посміятися над нагальними проблемами, впізнати в героях історії своїх знайомих або навіть самого себе й захопитися грою талановитих акторів нашого часу.

Репертуар
НАЙЯСКРАВІШІ ВИСТАВИ
ТЕАТР НА НІЖИНСЬКІЙ
Дата
Час
Вистава
Невинний спокусник
У головного героя все стабільно. І ось йому вже 45. І він розуміє, що життя пройшло повз. І він вирішує пуститися «в усі тяжкі».
Купити квиток
Смачного
У заміському будинку, що належить щасливій сімейній парі збираються друзі цієї пари, щоб влаштувати дружню вечерю. В ході підготовки з'ясовується, що пара — не така вже й щаслива, і друзі — не такі вже й друзі.
Купити квиток
Матуся на мільйон
Що б ви зробили, отримавши у спадок мільйон? Герої нової гостросюжетної комедії «Матуся на мільйон» знають точно, як розпорядитися таким подарунком долі. Ось тільки що робити з матусею, яка поспішає в інший світ, але якось дуже повільно?
Купити квиток
Три + Кіт
Незважаючи на те, що «Три плюс кіт» - це перша театральна п'єса в авторському портфелі Євгена Шестакова, вона вже встигла викликати величезний резонанс – з моменту публікації сценарію, бажання поставити цю виставу виявили десятки театрів,
Купити квиток
Тясицу
Мы приглашаем Вас стать свидетелями премьеры нового спектакля под незамысловатым, но не менее интригующим названием «Чайный домик», в котором закипают страсти и готовится крепкий отвар из любви, предательства, прощения, собственного достоинства и коварства.
Купити квиток
Бички у томаті
Вистава, що відкриває дивовижний, ні з чим не порівнянний світ одеських двориків, для сучасних одеситів став своєрідним екскурсом у минуле. Майстерно відтворений на сцені антураж одеського дворика з білизною, що сохне, столиком для доміно і вечірніх чаювань.
Купити квиток
7:40
У цій виставі ми Вам не тільки розповімо за всю Одесу, ми Вам за неї ще й заспіваємо! У нашому караоке-спектаклі багато музики, всіма улюбленої і добре знайомої. І кожен глядач може відразу ж відчути себе учасником подій, що відбуваються на сцені.
Купити квиток
Молдаванское отродье
У одеських дворових мадам досить вільного часу і ще є сили, щоб нести легендарні риси і традиції, які так люблять туристи, збирають краєзнавці та оспівують емігранти.
Купити квиток
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua