Визит 1 Визит 2
  • Хочу безкоштовний гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
spectacl-iamge
background-image
Ласкаво просимо
ДО САМОГО ОДЕСЬКОГО «ТЕАТРУ НА НІЖИНСЬКІЙ»

«Театр на Ніжинській» вперше відкрив свої двері 13 років тому, де відбулася прем'єра, вже легендарної вистави «Бички в томаті», в якій майстерно відтворений на сцені антураж одеського дворика з білизною, що сохне, столиком для доміно і вечірнім чаюванням. Ця одеська історія дарувала радість глядачам більше трьохсот разів. Відтоді, «Театр на Ніжинській» став місцем, де кожен може знайти собі щось до смаку.

Глядачам представляється відмінна можливість зануритися в яскравий і багатогранний світ людських емоцій і видатного одеського колориту.
Вкотре, від душі посміятися над нагальними проблемами, впізнати в героях історії своїх знайомих або навіть самого себе й захопитися грою талановитих акторів нашого часу.

Репертуар июнь-июль
НАЙСПЕКОТНІШІ ВИСТАВИ
ОДЕСЬКИЙ ЛІТНІЙ ТЕАТР
Дата
Час
Вистава
18.06
19:00
Тясицу
19.06
19:00
Смачного
03.07
19:00
Бички у томаті
16.07
19:00
7:40
7:40
У цій виставі ми Вам не тільки розповімо за всю Одесу, ми Вам за неї ще й заспіваємо! У нашому караоке-спектаклі багато музики, всіма улюбленої і добре знайомої. І кожен глядач може відразу ж відчути себе учасником подій, що відбуваються на сцені.
Купити квиток
Бички у томаті
Вистава, що відкриває дивовижний, ні з чим не порівнянний світ одеських двориків, для сучасних одеситів став своєрідним екскурсом у минуле. Майстерно відтворений на сцені антураж одеського дворика з білизною, що сохне, столиком для доміно і вечірніх чаювань.
Купити квиток
Смачного
У заміському будинку, що належить щасливій сімейній парі збираються друзі цієї пари, щоб влаштувати дружню вечерю. В ході підготовки з'ясовується, що пара — не така вже й щаслива, і друзі — не такі вже й друзі.
Купити квиток
Тясицу
Мы приглашаем Вас стать свидетелями премьеры нового спектакля под незамысловатым, но не менее интригующим названием «Чайный домик», в котором закипают страсти и готовится крепкий отвар из любви, предательства, прощения, собственного достоинства и коварства.
Купити квиток
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua