Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на

купити квиток
найближчі спектаклі

Вистава, що відкриває дивовижний, ні з чим не порівнянний світ одеських двориків, для сучасних одеситів став своєрідним екскурсом у минуле.

Майстерно відтворений на сцені антураж одеського дворика з білизною, що сохне, столиком для доміно і вечірніх чаювань. Типові жителі старої Одеси, на чолі з Розою-Молдаванкою, переносять глядачів у далекі 20-ті роки минулого століття.

Звідси, за задумом авторів вистави, починалася епоха всіма улюблених одеських дворових пісень: «Салонне танго», «Крок вперед і два назад», «Бублички», «Жора, потримай мій макінтош», «Альоша жарив на баяні», «З одеського кічману…», «Склянки грановані».

Актори театру не просто співають під акомпанемент живих інструментів, а й розігрують під кожну пісню міні-спектакль зі сценками з життя одеського дворика, колоритними містечковими діалогами, неповторною емоційністю, гумором, танцями, бійками і дружніми посиденьками.

Режисер: Ігор Лучінкін

Актори: Юлія Скарга, Ірина Токарчук, Айя Перфильева, Валентин Куба, Олексій Семенищев, Інна Руді і музиканти групи «Мамині діти»

Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua