Проведення різних заходів вимагає від організаторів виконання маси завдань, серед яких одним із найважливіших є пошук відповідного приміщення.

Якщо у вас немає потрібного приміщення для проведення конференцій та ділових зустрічей, корпоративних заходів, виступів; Якщо вам потрібне просторе приміщення в оренду для танців та занять спортом, все це можна знайти у нас, в ЄКЦ «Beit Grand».

Коли потрібна оренда залу

Одеса – культурне місто, де регулярно проводяться різноманітні заходи, куди щороку приїжджають для змагань спортивні команди, танцювальні колективи та гумористичні збірні.

Орендувати приміщення буває необхідно у багатьох випадках, наприклад:

У всіх цих та багатьох інших випадках можна орендувати приміщення в Одесі погодинно, що буде значно зручніше і вигідніше, ніж придбати такий нерухомий фонд на весь час.

ЄКЦ «Beit Grand» пропонує погодинну оренду:

Для вашої зручності всі приміщення обладнані під конкретні запити, тому не потрібно везти своє звукове обладнання або організовувати гримерки в незручних, обмежених умовах.

Конференц зал

Для проведення семінарів та конференцій, ділових зустрічей та презентацій потрібне відповідне приміщення, яке відповідає всім технічним вимогам. Так буває, що більшість офісів не обладнані належним чином або не мають необхідної площі.

В наявності ЄКЦ «Beit Grand» має декілька конференц-залів місткістю до 50 осіб, де регулярно проводяться:

У разі проведення тривалих заходів поряд із приміщеннями «Beit Grand» розташоване кафе, де є необхідні умови для організації та проведення обідів та кава-брейків.

Всі конференц-зали на території ЄКЦ «Beit Grand» обладнані належним чином. У вашому розпорядженні:

Наш центр має зручне розташування та презентабельний зовнішній вигляд, що також важливо при організації ділових зустрічей та переговорів.

Спортивні заходи

Кульмінацією будь-якого спортивного тренування є проведення спортивних заходів. Організувати змагання на належному рівні можливо в тому випадку, якщо у вас є потрібне для цього приміщення. Якщо у вас його немає, то в Beit Grand можна орендувати зал для проведення спортивних змагань і сміливо готуватися до поєдинку.

У спортзалі центру є необхідне обладнання:

Саме приміщення має систему кондиціювання та вентиляції, на підлогу нанесено спеціалізоване покриття з розміткою для ігор у баскетбол та футбол. Для комфорту спортсменів – роздягальні та душові кімнати.

Класи для танців

В Одесі проведення різноманітних танцювальних змагань, майстер-класів та кастингів – звична справа. Але перш ніж взяти участь у подібних заходах, танцюристам необхідно провести репетиції. Проблема особливо актуальна для гастролюючих команд, які у місті проїздом і мають постійного приміщення для занять.

Орендувати погодинно танцювальний клас в Одесі буває дуже непросто, адже таке приміщення має відповідати певним вимогам:

ЄКЦ «Beit Grand» пропонує погодинну оренду танцювальних залів, в яких є все необхідне, починаючи від якісного освітлення та закінчуючи зручними роздягальнями та душовими.

Для вашої зручності два танцювальні класи, площа яких становить 60 м2 та 70 м2.

Концертна зала Одеса

У театральному кіноконцертному залі нашого центру можливе проведення вистав, творчих вечорів, концертів та інших культурних заходів.

Ми пропонуємо:

У нашому концертному залі ретельно налагоджено звук, що дозволяє відвідувачам добре чути промовців.

Як орендувати приміщення

Beit Grand - це культурний центр в Одесі, де кожен бажаючий може орендувати приміщення під свій запит.

Наш будинок представлений трьома поверхами атріумного простору, які пов'язані між собою сходами та ліфтом. На об'єкті є необхідні системи безпеки: пожежна сигналізація, система контролю доступу, відеоспостереження, клімат-контроль.

Ми дбаємо про наших відвідувачів, тому створюємо умови для їхнього комфортного перебування на території центру.

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Орендувати зал
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на

Оренда залів

Скрольте нижче

СУЧАСНА БУДІВЛЯ З КОМФОРТНИМИ УМОВАМИ В САМОМУ ЦЕНТРІ МІСТА В ОРЕНДУ ДЛЯ ВАШИХ ЗАХОДІВ!

Єврейський культурний Центр «Beit Grand» розташований в історичній частині Одеси, в центрі міста, за адресою вулиця Ніжинська, 77/79. Тут можна не тільки знайти захоплення в студіях або відвідати вистави в нашому театрі, а й скористатися послугою оренди необхідних залів і аудиторій на будь-яку кількість гостей!

СУЧАСНА
БУДІВЛЯ З
КОМФОРТНИМИ
УМОВАМИ
3D-ТУР
ОБЛАДНАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ

Висока місткість і технічне оснащення на професійному рівні.

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Концертний зал, спортивний зал, різної місткості аудиторії за лояльними цінами.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ

Об'єкт обладнаний системами контролю доступу, відеоспостереження, пожежної безпеки, клімат-контролю, а також всім необхідним для комфортного перебування в ньому відвідувачів і співробітників.

РОЗТАШУВАННЯ

«Beit Grand» знаходиться в самому серці міста, за п’ять хвилин ходьби від Дерибасівської, в оточенні готелів, кафе і торгових центрів.

ІНТЕР'ЄР

Сучасна будівля, в якій приміщення загального користування виконані із застосуванням натурального мармуру, граніту, венеціанської штукатурки, інших висококласних матеріалів, що вже на вході забезпечує високий рівень вашого заходу і стиль.

ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ОРЕНДИ ПРИМІЩЕНЬ

Концертний зал, конференц-зали, спортзал, танцювальні класи, пропонується необхідне обладнання (звукопідсилювальна техніка, мультимедіа, меблі), безкоштовний Wi-Fi, гардероб, система клімат-контролю.

ОРЕНДА КОНЦЕРТНОГО ЗАЛУ

Театральний (кіноконцертний) зал - приміщення для організації заходів, що передбачають розміщення великої кількості людей.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
ТЕХНІЧНЕ ОСНАЩЕННЯ МАЙДАНЧИКА ДОЗВОЛЯЄ ПРОФЕСІЙНО І ЯКІСНО ПРОВЕСТИ:

Завдяки акустичному проектуванню, звук в приміщенні дозволяє кожному відвідувачу почути людини, яка виступає, в будь-якому куточку залу. У Вашому розпорядженні буде все необхідне обладнання, світлове оснащення, робота звукорежисерів, світлотехніків і, природно, просторий сценічний майданчик.

Додатково в оренду ЄКЦ «Beit Grand» надає спеціальне технічне обладнання для організації урочистих подій.

ОРЕНДА ТАНЦЮВАЛЬНИХ АУДИТОРІЙ

Для проведення майстер-класів, конкурсних відборів або регулярних репетицій в центрі відповідно до всіх тенденцій облаштовані два танцювальних класи, площею 60 м2 і 70 м2.

АУДИТОРІЇ ОБЛАДНАНІ СУЧАСНИМИ ТЕХНІЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ:
ОРЕНДА СПОРТИВНОГО ЗАЛУ

Спортивний зал - прекрасна альтернатива майданчикам, в якій буде комфортно в будь-який час року - система клімат-контролю і безпека понад усе.

МИ ПРОПОНУЄМО ДО ВАШИХ ПОСЛУГ СПЕЦІАЛЬНО ОБЛАДНАНИЙ ЗАЛ, А САМЕ:
ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНУВАНЬ І ГАРНОГО НАСТРОЮ, ЗАЛА ОБЛАДНАНА:
ОРЕНДА КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛІВ

Кілька просторих конференц-залів в Одесі, які розташовані в самому її центрі - в будівлі «Бейт Гранд» створять всі умови для забезпечення оптимальної атмосфери на вашому заході.
Тут створені всі умови для того, щоб ви змогли провести будь-які тренінги та семінари,
конференції та просто зустрічі для груп до 50 осіб.

Комфортабельні та зручні крісла, наявність всієї аудіо- та відеотехніки, проектора, а також великого екрану для демонстрації відео, дозволяють провести конференції на вищому рівні. У нашому залі забезпечується комфортний температурний режим, тиша і порядок.

Звертайтеся до нас, і менеджери нашого центру розкажуть, на яких умовах проводиться оренда залу в Одесі, про технічні параметри використовуваного нами обладнання та інші важливі моменти організації урочистої події.

Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua