Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
Скрольте нижче

Творча майстерня
«We can»

We can - справжня студія чарівництва, яку обожнюють і діти і дорослі! Саме тут ви можете створювати свої шедеври за допомогою глини і гончарного круга, фарб, пензлів і різних технік. Всі витратні матеріали надає студія, вам потрібно тільки бажання і гарний настрій.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ
ДО СВІТУ МИСТЕЦТВА
ЛІПЛЕННЯ ТА
МАЛЮВАННЯ
ГОНЧАРНА МАЙСТЕРНІСТЬ

Заняття гончарною майстерністю - це перш за все теорія, робота з гончарним кругом, ліплення і робота з глазур'ю. Ви дізнаєтеся багато секретних і цікавих технік, якими зможете оволодіти. Створіть унікальні вироби будь-якої складності своїми руками!

Вікові категорії:
3-5 років, 6-9 років, 10-15 років, 16+

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
ТВОРЧІ МАЙСТЕРНІ
Майстер-класи з скетчу

Ми любимо скетч !! Як це буде? - весело! А чому? Тому що гарний настрій задає музика, напої і атмосфера в нашій майстерні!
Не віриш? Тоді перевір - запишись на мк!

Майстер-класи з Флюїд арту

Свій космос, свою планету або потік почуттів і думок завжди можна вилити з фарб на нашому мк Флюїд арт. Ми даємо повний комплект для створення неймовірної краси!
Ви зможете створити свій «космос», «планету», «річку» або «морське узбережжя». А що вам до душі?

Виїзний захід "Масляний світанок"

Як проходять наші світанки?
Як Вам ідея зустріти світанок і спробувати себе в олійного живопису.
Але ж ми будемо і справді жваво писати.
Отже вас чекає важкий ранній підйом, який компенсує келих ігристого в той момент коли сонечко торкнеться обрію і почне підніматися. Потім ви отримаєте полотна і фарби, сядете і почнете писати, можливо, першу свою роботу маслом.
Після ми з вами зробимо міні виставку на пляжі, а самі сядемо снідати у кромки моря.

Індивідуальні заняття з гончарної майстерності

Виїзний захід "Пікнік. Ліплення"

WE CAN - ЧАІРВНИЦІ

Це АНЯ
Куратор і головна чарівниця майстерні We Can. Все, до чого вона доторкається, перетворюється на щось щось прекрасне і чарівне. Вона творить магію і з задоволенням поділиться частинкою своєї майстерності.

Це НІКА
Вона аки багаторукий Шива встигає дуже багато і багато їй підвладно, головне це володіння творчістю. Діти в захваті від неї, адже в її арсеналі посмішка, легкість в спілкуванні і любов до котиків.

Це Настя
Вона вміло справляється з царством фарб, живописно виливаючи їх. Допомагає включити фантазію, сконцентрувати увагу і з хаосу "народити" твір мистецтва.

Це НАДЯ
Найсерйозніша і витончена фігура в майстерні, тому що їй підвладні світло і тінь, вона править світом олівців, пастелі, вугілля і акварелі. Немов солодка вата вона м'яко і ніжно закохає в світ живопису і ваше життя ніколи не буде колишньою.

Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua