Для кожної дитини похід до школи – це дуже відповідальний та важливий етап у житті. Водночас, для батьків підготовка дитини до першого класу може бути чималим стресом, адже крім усвідомлення, що ваше чадо підросло, приходить необхідність його якось готувати до майбутніх занять.

В ЄКЦ «Beit Grand» працюють професійні репетитори, які точно знають, які знання необхідні майбутнім першокласникам.

Навіщо потрібна підготовка до школи

Сучасна система освіти до майбутніх першокласників висуває безліч вимог. Дошкільнята повинні знати та вміти набагато більше, ніж це було за часів їхніх батьків.

Багато мами та тата починають готувати своїх дітей до першого класу самостійно, але дуже часто всі їхні спроби приречені на провал з багатьох причин:

Щоб уникнути помилок на заняттях, краще звернутися до перевірених педагогів та репетиторів, які ведуть підготовчі курси до школи.

Відвідування підготовчих занять є вкрай важливим для психологічної готовності малюків. Недостатньо, щоб у першому класі ваша дитина знала цифри, літери або навіть уміла читати. Він має бути готовий до відвідування початкової школи емоційно та психологічно.

Основа занятий для дошкольной подготовки в Одессе

Вимоги до майбутніх школярів змінюються рік у рік. І якщо відносно недавно від першокласників не вимагалося вміння читати і писати в першому класі, то сьогодні умови вступу значно суворіші, особливо якщо це не звичайна школа, а ліцей чи гімназія.

Самостійний розвиток дитини — це обов'язок кожного з батьків, якщо говорити про загальні соціальні навички. Підготувати дитину до школи відповідно до тих вимог, які висуває сучасна система освіти, — це завдання для професійних репетиторів та педагогів.

На заняттях з підготовки до школи діти вивчають:

Крім цього, на підготовчих заняттях робиться акцент на розвитку логічного мислення, правильному формуванні думок та мовлення. Проводяться загальноосвітні уроки, які в ігровій та зрозумілій для дітей формі пояснюють устрій тваринного та рослинного світу, важливість проведення різних свят та святкування пам'ятних подій.

Важливими є уроки з образотворчого мистецтва, на яких діти моделюють із пластиліну, створюють аплікації з паперу та інших матеріалів, навчаються малювати. Такі заняття допомагають виробляти фантазію, розширювати межі сприйняття і, звичайно, допомагають розвитку дрібної моторики.

Развитие творческих способностей у детей — это обязательное условие, которое ставит дошкольная подготовка. Опытные педагоги направляют все усилия на то чтобы найти и раскрыть у каждого ребенка определенный талант или понять его увлечение.

Дуже часто в програму підготовки молодших класів входить вивчення іноземних мов. У дошкільному віці діти дуже добре здатні запам'ятовувати назви навколишніх предметів, вивчати нові літери та слова іншою мовою.

Здобуття цих знань у віці 4-5 років надалі полегшують процеси вивчення іноземних мов у молодшій та старшій школі.

Які переваги дають підготовчі заняття

Програма підготовки дітей до школи дає безліч додаткових переваг, про які багато батьків навіть не замислюються:

В ЄКЦ «Beit Grand» відкрито заняття з дошкільної підготовки. Бажаєте щоб ваша дитина йшла до першого класу з необхідним багажем знань, без страхів та побоювань? Звертайтесь до нас!

Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на
banner

ВУНДЕРКІНД

Скрольте нижче

Почніть підготовку дитини до школи і розвивайте його таланти в студії «Вундеркінд», для цього залиште контактні дані у формі зворотного зв'язку і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

МАМО,
Я ХОЧУ БУТИ
генієм!
ГОСТЬОВИЙ ВІЗИТ

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ

Комплексная подготовка к школе

Дитині потрібно звикнути до нового ритму та розкладу, заняття у студії допоможуть зробити перші важливі кроки

Придбання необхідних навичок

Посидючість, концентрація уваги, взаємодія з колективом

Гарантія доступної ціни

Приємні ціни, які не повинні позначитися на вашому сімейному бюджеті.

Заняття націлені пробудити бажання і зацікавити дитину вивченням разом з іншими дітьми

Першокласникам іноді важко залишити батьків і самостійно залишатися на уроках, при правильній підготовці діти спокійно реагують і з радістю йдуть до однолітків.

Професіоналізм викладача

Досвід і стаж викладача має важливу роль для навчання дитини у новому етапі.

Методики і система навчання

Ігрова форма, незвичайні і цікаві завдання допомагають дитині засвоїти і запам'ятати нові знання без перевтоми.

ВУНДЕРКІНД - це студія підготовки до школи в цікавих і насичених формах проведення. Вікові категорії: 4 - 6 років

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАНЯТТЯ?

Діти дізнаються багато нового в спокійному темпі без перевтоми. Таким чином інформація засвоюється краще і базові знання ростуть з кожним днем.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ
С ВАМИ РАБОТАЮТ ЛУЧШИЕ
ВИКЛАДАЧ
Тетяна Бердичівська
педагог з 26-річним стажем. З 2010 року веде заняття для малюків в студії «Вундеркінд».
ПРО СВОЮ РОБОТУ

Подготовка к школе не превращается в принудительную работу, а помогает детям оставаться детьми, потому что они хотят играть и познавать новое.

Розклад
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua