Визит 1 Визит 2
  • Хочу гостьовий візит
  • Онлайн-заявка
Купить билет 1 Купить билет 2
Купити квиток на

купити квиток
найближчі спектаклі
У цій виставі ми Вам не тільки розповімо за всю Одесу, ми Вам за неї ще й заспіваємо! У нашому караоке-спектаклі багато музики, всіма улюбленої і добре знайомої. І кожен глядач може відразу ж відчути себе учасником подій, що відбуваються на сцені.
20 років тому одна Одеська сім'я опинилася одночасно по обидва боки океану: мама (і. Токарчук) з молодшим сином (А. Самусенко) поїхала до США, а старший (П. Савінов) залишився в Одесі (ні, нічого не подумайте, він не мишигінер — його просто не випустили!). І ось, 20 років потому (майже як у Дюма) все сімейство, вже грунтовно розрослося, знову збирається в Одесі, щоб дати мамі тут спокійно померти. Але все не так просто, і мама виявляється живіше всіх живих. До того ж, її здоров'ям всерйоз зайнявся симпатичний «спортсмен, красень і в минулому комсомолець» дідусь Додик (Я. Гопп), а два онуки — одеський і американський — тягають по дискотеках. І, хоча Одеса «вже зовсім не та», тут все ж приємніше жити, ніж вмирати.
У виставі беруть участь визнані зірки і молоді артисти одеських театрів.
Режисер: Олена Пушкіна
У РОЛЯХ:
Ірина Токарчук, Яків Гопп, Олександр Самусенко, Наталія Мєшкова, Олена Головіна, Єгор Карельський, Вадим Головков, Володимир Лилицький.
Beit Grand
м. Одеса, вулиця Ніжинська, 77/79 (Центр) 65125 г. Одесса
+38 (050) 391 95 65, info@beit-grand.odessa.ua